8CH HDD Mobile DVR SYSTEM manufacturers and suppliers | TOPO
8CH HDD Mobile DVR SYSTEM

8CH HDD Mobile DVR SYSTEM

Përshkrim i shkurtër:

Detail Product

Aplikacion

aftësitë

Avantazhet tona

Prodhimet tona mund të përdoren gjerësisht në anije, kamionë, autobusë, autobusët e shkollave, ambulancave, kamionë mbeturina, kamionë zjarri, automjete bujqësore, miksera çimentos, ekskavatorėve, forklifts, sweepers rrugore, vinça dhe automjete të tjera dhe pajisjeve të mëdha makineri.

ÇFARË KEMI:

★ 1080p kamera i papërshkueshëm nga uji për vende të ndryshme të instalimit

★ monitoron 1080p, 5,6 "/ 7,0" / 10.1 "...

★ monitor i papërshkueshëm nga uji

★ DVR (Digital Video Recorder) duke përdorur hard disk

★ DVR (Digital Video Recorder) duke përdorur kartën SD

★ tel Camerasystem

★ kundërshtuar sistemin vizion

★ 360-shkallë të sistemit view kamera

1111

Application2

系统 介绍

^ 3A7FD545BA366F27386B28FA1F19DEBB798C98118EF9B8B7EA ^ pimgpsh_fullsize_distr

微 信 图片 _20190104091242

微 信 图片 _20190104091301

Refuzoj Zgjidhja Mbikqyrjes automjeteve

Refuzoj Zgjidhja Mbikqyrjes automjeteve

Looking forward për të bashkëpunuar me ju.

---------   style Company    ---------

TOPO jemi fabrikë e Mobile DVR, monitor celular dhe aparat fotografik.

Ne kemi të fortë R & D ekip. Inxhinierët tanë kanë punuar? në? sistemit view pasme automjeti? fushë për më shumë se 15 vjet. Nga dizajnimin e PCB dhe produktit funksionet në SMT, prodhimin, kuvendi dhe testimin, ne bëjmë të gjitha ato nga vetja. Procedurat e rreptë kontrolli të cilësisë siguron cilësinë dhe besueshmërinë e produkteve tona '. Për tregun e huaj, çertifikatat e plota si CE, FCC, E-shenjë, RoHS janë të garantuara. kamerat tona dhe monitor i papërshkueshëm nga uji mbështet vlerësimin më të lartë të mbrojtjes hyrje IP69K.

未 标题 -1_02_03_01

---------    pajisjet e prodhimit   ---------

TOPO është rritur tani me analog High Definition (AHD)? Teknologjisë, duke përfshirë ahd 1080p dhe 720p? DVR Mobile, AHD 1080P? & 720P? 5.6 "~ 14.0" Digital ?? Display automjeteve ?? dhe të gjitha llojet e? Ahd 1080p 720p & kamera i papërshkueshëm nga uji? për pasme view / side View / pamje e përparme. mbikqyrjes celular ndihmojë përdoruesit për të kapur imazhet, rekord dhe me valë të shkarkoni videot, pamje video në kohë reale nga distanca, të lehtë të menaxhuar në bord pamjet e sigurisë, të marrë informacion në kohë reale nga automjetet e tyre me ndihmën e hartës GPS, në një mënyrë të shpejtë dhe mënyrë të besueshme.

未 标题 -1_02_03_02

---------   Certifikimi    ---------

ISO9001, FCC, CE, E-markë e certifikuar!

未 标题 -1_02_03_03

 

 

 

TOPO gjithmonë ka për qëllim për të siguruar fund të lartë dhe produkte të besueshme, duke iu përmbajtur udhëzimit të menaxhimit të cilësisë "të mbajtur përmirësimin për të plotësuar nevojat e konsumatorëve" .Me proces APQP / DFMEA / PFMEA / SPC / PPAP, TOPO bëjë cilësinë në mënyrë të qëndrueshme.

---------   Partner    ---------

img_09 img_03 img_02 img_05
img_06

---------    photo Grupi i partnerëve   ---------

Ne ka fituar njohjen dhe besimin e konsumatorëve shumë rreth botës. 

1111 (2)

1111 (1)

HDR

1111 (4)

  • You May Like