Rreth nesh

Shenzhen TOPO TECH është një shtresore-një furnizues sistem dizajnimin, zhvillimin dhe prodhimin e zgjidhje të plotë dhe të përshtatura për të mjeteve të rënda, të transportit të tokës, menaxhimin e parkut dhe tregjet detare. Fabrika e ngritur në vitin 2009, gjendet në Shenzhen të Kinës.

--- --- --- ---    WHAT WE HAVE --- --- --- ---

* 24 Muaj Pa Garanci
* Free Software & Firmware Azhurnimi
* Free software CMS
* Sigurimi udhëzues instalimit, probleme të shtënat, Remote përmirësimin etj
* përgjigje të shpejtë në çdo kohë
* OED Mbështetje dhe OEM

--- --- --- ---    WHAT WE HAVE --- --- --- ---

* 24 Muaj Pa Garanci
* Free Software & Firmware Azhurnimi
* Free software CMS
* Sigurimi udhëzues instalimit, probleme të shtënat, Remote përmirësimin etj
* përgjigje të shpejtë në çdo kohë
* OED Mbështetje dhe OEM

--- --- --- ---    WHAT WE CAN DO --- --- --- ---

TOPO është rritur tani me High Definition teknologji analoge (AHD), duke përfshirë ahd 1080p dhe 720p Mobile DVR, ahd 1080p dhe 720p 5.6 "~ 14.0" ekran dixhital automjeteve dhe të gjitha llojet e AHD 1080p dhe 720p kamera i papërshkueshëm nga uji për pasme pamje view / side / view front. mbikqyrjes celular ndihmojë përdoruesit për të kapur imazhet, rekord dhe me valë të shkarkoni videot, pamje video në kohë reale nga distanca, të lehtë të menaxhuar në bord pamjet e sigurisë, të marrë informacion në kohë reale nga automjetet e tyre me ndihmën e hartës GPS, në një mënyrë të shpejtë dhe të besueshëm.

4180361a1
44599f0e1

Ne kemi të fortë R & D ekip. Inxhinierët tanë kanë punuar në pasme automjeti fushën view sistemit për më shumë se 15 vjet. Nga dizajnimin e PCB dhe produktit funksionet në SMT, prodhimin, kuvendi dhe testimin, ne bëjmë të gjitha ato nga vetë në shtëpi. Procedurat e rreptë kontrolli të cilësisë siguron cilësinë dhe besueshmërinë e produkteve tona '. Për tregun e huaj, çertifikatat e plota si CE, FCC, E-shenjë, RoHS janë të garantuara. kamerat tona dhe monitor i papërshkueshëm nga uji mbështet vlerësimin më të lartë të mbrojtjes hyrje IP69K.

97ac1ade

--- --- --- ---   CERTIFICATION   --- --- --- ---

004c9f10